Прокуратура принудительно направила жителя Днепропетровщины в психушку

Криничанской отделом Днепродзержинского местной прокуратуры направлено ходатайство в Криничанский районного суда Днепропетровской области по применению принудительных мер медицинского характера в отношении 36-летнего гражданина, который совершил уголовное преступление, предусмотренное ч.2 ст.15, ч.1 ст. 115 УК Украины (покушение на умышленное убийство). Пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области сообщает следующее.
-У вересні 2019 року мешканець смт. Кринички, перебуваючи у себе в будинку, наніс 63-річній матері близько п’яти ударів кухонним ножем у грудну клітину. Почувши крики, до кімнати прибіг чоловік потерпілої, відштовхнув нападника та викликав швидку медичну допомогу, завдяки чому жінка вижила.
Під час досудового розслідування встановлено, що підозрюваний страждає на хронічне психічне захворювання у формі шизофренії параноїдної, що позбавляє його можливості усвідомлювати свої дії та керувати ними.
Наразі за рішенням Криничанського суду Дніпропетровської області відносно особи обрано запобіжний захід у виді поміщення до психіатричного закладу в умовах, що виключають її небезпечну поведінку, а саме до Державної установи Українська психіатрична лікарня із суворим наглядом МОЗ України.

Метки: прокуратура, психиатрическая больница, убийство