Программа СБУ «Тебя ждут дома» вернула к мирной жизни еще одного участника «ДНР»

Служба безопасности Украины обеспечила возможность еще одному бывшему поклоннику «русского мира» вернуться к обычной жизни. В группе «Управління СБ України у Дніпропетровській області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

im578x383-programa

- Мешканець Донецька приєднався до незаконних збройних формувань з початком російської агресії. Необхідність утримувати родину змусила його вступити до так званої «народної міліції» терористичної організації «ДНР». Наприкінці піврічного проходження служби він усвідомив безперспективність і незаконність дій окупантів та бойовиків і прийняв рішення щодо виїзду з тимчасово непідконтрольної Україні території.
Після переїзду на Дніпропетровщину він ретельно приховував своє минуле через побоювання кримінальної відповідальності та працював на тимчасових роботах. Із ЗМІ колишній «правоохоронець» дізнався про Програму Служби безпеки України, яка дає можливість колишнім учасникам незаконних збройних формувань розраховувати на звільнення від кримінальної відповідальності.
Він за власною ініціативою звернувся до Служби. Ретельна перевірка СБУ встановила, що під час участі у НЗФ чоловік не вчиняв тяжких та особливо тяжких злочинів.
Враховуючи ці обставини, суд звільнив його від кримінальної відповідальності, відповідно до ч. 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.
Запроваджена у 2015 році Програма СБУ «На тебе чекають вдома» вкотре довела свою ефективність. Завдяки їй сотні громадян вже отримали шанс повернутися до мирного спокійного життя.

Метки: «Тебя ждут дома», ДНР, программа СБУ