Про вакцинацію, оздоровлення дітей та реабілітацію АТОвців: у ДніпроОДА відбувся щотижневий звіт

Понад 343 тис мешканців Дніпропетровщини зробили щеплення від коронавірусу. Більш ніж 10 тис дітей регіону цьогоріч оздоровилися в таборах. А 70 АТОвців та їхніх рідних приєдналися до сплаву на каяках. Про це під час публічного звіту ДніпроОДА розповіла заступниця очільника області Ольга Горб.

ава

«На Дніпропетровщині вже понад 343 тис мешканців вакцинувалися від коронавірусу. З них більш ніж 117 тис – двома дозами», – розповіла Ольга Горб.

Вона додала, що в регіоні працюють 219 пунктів щеплення, 114 мобільних бригад. Імунізуватися від COVID-19 можна і в понад 20 центрах масової вакцинації. Вони працюють у Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі, П’ятихатках, Марганці та Широкому.

«Цьогоріч понад 10 тис дітей Дніпропетровської області оздоровились у таборах України. Відпочивали не тільки на Дніпропетровщині, а й у Київській та Житомирській областях. На узбережжях Азовського і Чорного морів», – сказала заступниця голови Дніпропетровської ОДА.

4

На Дніпропетровщині у розпалі вступна кампанія-2021. До 23 липня триватиме прийом електронних заяв на вступ до вишів. Їх чекають від абітурієнтів, які мають сертифікат ЗНО.

«Списки претендентів, які пройшли на контракт та бюджет, мають оголосити до 28 липня. Далі до 2 серпня можна подавати оригінали документів на державну форму навчання. На контрактну дається більше часу – до 30 вересня», – зазначила Ольга Горб.

На літніх Олімпійських іграх у Токіо Дніпропетровщину представлятимуть 9 спортсменів. Вони виступатимуть у 5 видах спорту: легкій атлетиці, плаванні, фехтуванні, бадмінтоні і тенісі.

3

«Цими вихідними організували сплав на каяках для учасників АТО/ООС та їхніх родин. До водної прогулянки приєдналися понад 70 людей. Такі спортивні розваги в регіоні регулярні. Це і реабілітація. І можливість поспілкуватися з побратимами та рідними», – додала заступниця очільника області.

22 липня у ДніпроОДА відбудеться презентація «Фейсбучної книги» Леоніда Злобинського. Аби приєднатися, потрібно зареєструватися онлайн.