Про святкування Дня Європи, талант-фест «Z_ефір», соціальну підтримку медиків та сиріт: публічний звіт облдержадміністрації

Дніпропетровщина долучилася до святкування Дня Європи. На участь в обласному фестивалі талантів «Z_ефір» вже надіслали більш ніж 700 заявок. Понад 70 дітей-сиріт області цьогоріч отримали власне житло. Про це на публічному звіті розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

4

«Дніпропетровщина підтримує базові європейські цінності. До Дня Європи в облдержадміністрації провели брейн-ринг для молоді й тематичну лекцію-подорож. Поряд з українським Прапором урочисто підняли Прапор ЄС», – зазначила Ольга Горб.

Заступниця голови ДніпроОДА додала, що у брейн-ринзі змагалися 4 команди. Найкраще із завданнями впоралися учасники із університету ім. О. Гончара.

Ще декілька днів триватиме прийом онлайн-заявок на обласний талант-фест «Z_ефір». Анкети та конкурсні відео-виступи вже надіслали понад 7 тис юних мешканців регіону. Оргкомітет отримав більш ніж 700 заявок.

«Найбільш популярні серед учасників – танцювальна та пісенна номінації. Хто ще не встиг – заявки приймаємо до 21 травня. Запрошуємо конкурсантів від 5 до 16 років», – розповіла Ольга Горб.

У цьому році вже понад 70 дітей-сиріт з Дніпропетровської області отримали власне житло. Кошти на придбання помешкань виділила держава. До кінця року ще більш ніж 100 хлопців та дівчат справлятимуть новосілля.

3

«На вибір квартири діти мають 12 місяців. Купити житло можна у будь-якому куточку України», – уточнила Ольга Горб.

Фінансова підтримка – й медикам області. Працівникам госпітальних баз та мобільних бригад, які перехворіли на COVID-19. У 2021 році компенсацію отримали понад 1,6 тис людей. Кожен – по 10 тис грн одноразово.

Алея пам’яті біля ДніпроОДА минулого тижня відзначила 4-річчя. Вона присвячена загиблим Героям Небесної Сотні та бійцям АТО/ООС.

«За ці роки меморіальний комплекс став особливим місцем для кожного мешканця області. Тут збираються у пам’ятні дати, приносять квіти. Приходять військові, щоб згадати побратимів», – сказала заступниця голови облдержадміністрації.

27 травня мешканців регіону запрошують до Дніпропетровської ОДА на творчу зустріч з письменником-фантастом, журналістом Яном Валетовим. Він презентуватиме свої твори.

Метки: День Європи