Про модернізацію шкіл, відкриття «активних парків» та вакцинацію: публічний звіт ДніпроОДА

У Дніпрі оновили гімназію №33, у Кривому Розі – відкрили «активний парк». А для всіх повнолітніх мешканців регіону стала доступною вакцинація від COVID-19. Про це під час публічного звіту облдержадміністрації розповіла заступниця очільника області Ольга Горб.

«За програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» оновлюємо навчальні заклади. Завершили реконструкцію гімназії №33 у Дніпрі. Тепер і ззовні, і всередині школа має сучасний вигляд. Завершуємо встановлювати нові меблі та мультимедійне обладнання», – розповіла Ольга Горб.

Ремонти тривають в Апостолівській, Лихівській, Петропавлівській, Сурсько-Литовській школах, Дніпровській – №104, додала вона.

default

«В Україні втілюють урядову ініціативу – для педагогів закуповують ноутбуки. З ними вчителям буде зручніше організувати дистанційне навчання. Гаджети допоможуть більш творчо проводити і звичайні уроки в класі», – сказала Ольга Горб.

Для вчителів Дніпропетровщини придбають майже 5,3 тис ноутбуків. На це держава виділила 80 млн грн. Ще 25 млн грн мають додати громади.

На Дніпропетровщині втілюють проєкт «Активні парки – локації здорової України». Його ініціював Президент України Володимир Зеленський.

3

«Першу таку локацію облаштували у Кривому Розі. Установили «шведську стінку», гімнастичні бруси, перекладини, лавку для динамічних вправ. Все устаткування має QR-коди. Можна переглянути відеоуроки з різними вправами», – пояснила Ольга Горб.

Від коронавірусу щепилися понад 396,5 тис мешканців Дніпропетровщини. З них двома дозами – майже 142 тис.

5

«Безкоштовні щеплення стали доступні для всіх повнолітніх мешканців області. Достатньо звернутися до найближчого пункту щеплення або центру масової вакцинації. Препарат обирає сам пацієнт», – зазначила заступниця голови ОДА.
У ДніпроОДА пройшов ще один творчий вечір. Леонід Злобинський презентував автобіографічну книгу «Щоденник з-під Купола».