Середа, 19 червня 2024 року

Про актуальні питання ведення бізнесу: у Дніпрі для підприємців провели ZOOM конференцію

Десятого лютого у Дніпровській міській раді відбудась ZOOM конференція з актуальних питань ведення бізнесу. Захід організовано Дніпровською міською радою спільно зі Спілкою підприємців Дніпропетровщини.

_MG_4330

Під час заходу представники Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області з-поміж іншого поінформували підприємців про різні законодавчі нововведення, а також щодо груп товарів, які увійшли до секторального списку для перевірок на поточний рік, довідки про реєстрацію потужностей, сертифікації різних товарів, захист прав споживачів тощо. Учасники конференції у форматі діалогу відповіли на усі питання, що цікавили підприємців.

Олександр Санжара

«Майданчиком для проведення такої ZOOM конференції для представників малого та середнього бізнесу стала міська рада. Така інформаційна підтримка, коли різні служби роз’яснюють, відповідають на питання, що цікавлять підприємців, ФОПів, є вкрай важливою у їхній ефективній діяльності з огляду і на ведення регуляторної політики, захисту прав споживачів. Словом, налаштовані проводити такі зустрічі з певною регулярністю», - підкреслив секретар міської ради Олександр Санжара.

Юрій Кіслейко

Зі свого боку виконувач обов’язки заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Юрій Кіслейко зазначив: «Такі спільні заходи з міською владою, суб’єктами господарювання є гарним прикладом співпраці. Роз’яснили актуальні для представників малого та середнього бізнесу питання, зокрема й щодо ринкового нагляду, безпечності харчових продуктів тощо. Сподіваємося, такий діалог допоможе підприємцям у їхній успішній діяльності».

_MG_4301

 

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.