Пригретый зоозащитницей аистенок теперь атакует ее животных

Наш сайт сообщал, что три дня на пляже Веселой Ивановки обитал аистенок, курлыкал, просил еду...
Его взяла к себе местная зоозащитница Лариса Богатырева. Она говорит, что птица в течение нескольких дней страдала от диареи, сейчас она понемногу проходит. Аист имеет хороший аппетит, вкусно ест куриные желудки и измельченные шейки, но стал вести себя агрессивно. Об этом сообщает tsn.ua

аист

-У Лори Богатирьовою мешкає 34 собаки, 14 котів, 3 кошенят, сойка, горлиця і голуби, - отмечается в сообщении. - Тож тимчасово пернатого знайду розмістили у собачому вольєрі. Інші тварини новачка сприйняли з осторогою. Своїм криком лелека залякав голубів. Ті три дні жили наверху і навіть не спускалися їсти, а собаки вирішили триматися осторонь.
Лише такса постійно обгавкує нового мешканця, а той натомість намагається стукнути її дзьобом у тім'ячко.

- Голуби вже відійшли, вони вже потроху спускаються до годівниці, тому що спершу вони сиділи в шоці, втиснувшись у стіну, - розповідає волонтерка. - Птах доволі такий страшнуватий. Собаки побачили і відійшли, звуки він видає дуже серйозні і має загрозливий вигляд.

Жінка говорить, що залюбки б віддала птаха людям, які спеціалізуються на виходжуванні таких птахів і побоюється, що дитинчаті лелеки доведеться зимувати в країні, оскільки потрібної ваги і сил для перельоту він до осені набрати не встигне, - говорится в сообщении.

Метки: аист