Прибирання під контролем: як проходить щотижнева перевірка «Чистий четвер» у Дніпрі

Як прибирають вулиці Дніпра – перевірила зранку 29 липня комісія з представників департаменту житлового господарства, районних адміністрацій, комунальних служб міста. Такі перевірки щотижневі й мають назву «Чистий четвер». Члени комісії звертають увагу на вчасне скошування трави, вивезення сміття та видалення реклами.

Качура

«Сьогодні виїхали на перевірку трьох районів лівобережжя. Щотижня їздимо за різними маршрутами. Залучаємо до поїздок комунальні служби міста, інспекцію з благоустрою тощо. Беруть участь у комісії 14 людей», – повідомив заступник голови комісії з контролю та забезпечення належного санітарного стану Олексій Качура.

Такі «чисті четверги» із різними службами дають можливість допомогти, підказати та навести лад у районах міста, – вважає заступник голови адміністрації Самарського району Дніпровської міської ради Олег Лохмаков: «Я називаю це розширеною виїзною нарадою, де ми із представниками комунальних служб їздимо та обговорюємо, які є проблеми та що треба вирішити. Влітку найчастіша проблема – скошування трави, цьогоріч через зміну погодних умов просто не встигаємо всі ділянки прибрати. Поза цим – усе відмінно».

IMG_2053

Але якщо на виїзді є проблема (розкидане сміття чи непокошений бур’ян), виписується протокол на службу, яка відповідає, і до вівторка наступного тижня потрібно навести лад: «Якщо не прибрали, протоколи йдуть у мерію на адмінкомісію і там уже вирішуються штрафні санкції щодо підприємства, яке за це відповідає», – підсумував представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгор Худяков.

Наступного тижня комісія перевірить вулиці Центрального району.

IMG_2031 IMG_2029