Представники КП «Зооконтроль» нагадали, як доглядати за безпритульними тваринами у Дніпрі

У Дніпрі представники КП «Зооконтроль» під час виїзної пресконференції 16 грудня нагадали, як доглядати за безпритульними тваринами взимку. Наразі у місті на вулицях живе більше ніж півтори тисячі собак і кішок.

16.12_Зооконтроль4

«Найчастіше люди просто викидають кошенят та цуциків на вулицю. Взимку вуличним тваринам важко знайти собі їжу, тому пояснюю, як треба за ними доглядати. По-перше, годувати правильно: взимку – тепла вода та каша з м’ясними обрізками. Не додавайте кісток, особливо курячих, вони можуть пошкодити внутрішні органи тварини. Їжу не залишайте на дитячих майданчиках, біля дому чи крамниць, адже собака почне захищати своє місце для годування та кидатися на людей. Годуйте там, де немає великого скупчення людей», – зауважила начальниця відділу реєстрації тварин КП «Зооконтроль» Дніпровської міської ради Ірина Пономаренко.

16.12_Зооконтроль12

Розповіли й про облаштування будок для чотирилапих. «Обов’язково треба її узаконити: дозвіл усіх мешканців будинку та дозвіл від профільних департаментів мерії, адже це мала архітектурна форма. Знову ж таки треба розуміти, що тварини охоронятимуть це місце, тож треба серйозно підійти до розташування такої, хоч і невеликої, новобудови», – підсумувала Ірина Пономаренко.

16.12_Зооконтроль10