Працюємо заради перемоги – ІНТЕРПАЙП

Відповідно до першочергових потреб Міністерства Оборони України разом із Фондом Віктора Пінчука закуповуємо засоби індивідуального захисту для військових та сил територіальної оборони. Також ведемо пошук постачальників захисних бронежилетів для екіпірування підрозділів територіальної оборони.

96 протитанкових їжаків виготовили підприємства ІНТЕРПАЙП протягом двох діб. Їжаки вже розвезені по області для облаштування оборотних укріплень. Наразі робота триває.

У тісній співпраці з обласним оперативним штабом забезпечуємо найнагальніші потреби регіональних військових частин, підрозділів тероборони, волонтерських організацій. За запитом передаємо пальне, труби, метал, бетонні блоки, плити, цвяхи, посуд, будівельні матеріали, канцтовари, термобілизну та інше. Продовжуємо обробляти запити.

Від 28 лютого Благодійний фонд «Відродження регіону» збирає кошти не на боротьбу з COVID-19, а на потреби ЗСУ, підрозділів тероборони, допомогу пораненим. На ранок 1 березня зібрано 1,2 мільйона гривень від партнерів, профспілок Інтерпайп Сталі, Інтерпайп НТЗ, Інтерпайп Ніко Тьюб, Інтерпайп НМТЗ, Новомосковського Посуду та працівників компанії. Збір триває, деталі на сторінці фонду. Наші закупівельники шукають необхідні матеріали для нагальних потреб.

На території підприємств в Дніпрі, Новомосковську та Нікополі облаштували 18 тимчасових укриттів. В них укривається понад 8500 людей у разі загрози артобстрілів або авіаційного бомбардування.

Ми зможемо. Ми вистоїмо.

274701335_4817496831673913_2442472684694165990_n