В Верхнеднепровском районе после 12 часов ночных обысков удалось найти семилетнего мальчика. Всю ночь продолжились поиски ребенка, который вечером уехал из дома бабушки и дедушки. Новониколаевка Верхнеднепровского района. К счастью, утром мальчик был найден живым и здоровым.
Об этом сообщает Поліція Дніпропетровської області.
«Повідомлення про зникнення дитини надійшло до поліції 21 травня близько 7-ї вечора. До пошуків хлопчика залучили всіх співробітників Верхньодніпровського відділення поліції, зокрема працівників карного розшуку, слідства, ювенальної превенції та дільничних. До обстеження території долучилися і кінолог зі службовим собакою Пако. Також були задіяні технічні засоби - квадрокоптер і тепловізор.
Частина працівників поліції почали подворовий обхід селища, розпитували односельчан, сусідів. Також поліцейські оглянули закинуті будинки та двори. Інші співробітники почали прочісувати прилеглу до селища територію – лісополоси, поля та ставки.
Як виявилось, на період карантину хлопчик мешкав у бабусі з дідусем. Ввечері він вирішив повернутися додому та вийшов на дорогу до м. Кам’янське. Вранці на трасі його помітили місцеві жителі, які привезли переляканого мандрівника до будинку бабусі й дідуся. Зараз з дитиною та її батьками працюють поліцейськi», - отмечается в сообщении.
Ранее мы писали о том, что в Днепре неравнодушие людей помогло найти ребенка.