Покалеченная в павлоградском ДТП женщина попросила пассажира поменяться местами при посадке в автобус

Как ранее сообщал наш сайт, в Павлограде женщина покалечилась, когда маршрутка подпрыгнула на ухабе.
Согласно расписанию первый автобус из Петропавловки в Днепр, который попал в ДТП, отправляется в 4.40, заезжает в Першотравенск, а в 8.00 прибывает в областной центр.
24 октября на трассе перед поворотом на Терновку у АЗС автобус въехал в глубокую выбоину, в результате чего колесо лопнуло, и автобус столкнулся на встречной полосе с грузовиком. Удар пришелся в бок автобуса, и его отбросило на обочину в овраг. К счастью, обошлось без жертв, но одна женщина была доставлена в Павлоградскую больницу, у нее диагностировали перелом ключицы. Об этом сообщает petropavlivka.city.

автобус

Мужчина, житель Петропавловки, который был в том автобусе во время ДТП, рассказал следующее.
- Вранці купив квиток, заходжу, а на моєму місці вже сиділа жінка, вона попрохала помінятися місцями, щоб сидіти поближче. Я погодився. Автобус виїхав з Петропавлівки, забрав пасажирів з Першотравенська. Був ранній час, я дрімав. Близько 6-ї години прокинувся від удару. Це автобус «черконув» зустрічний вантажний автомобіль. Секунда – і ми з’їхали з дороги. Почали вибиратися. Тоді я й побачив, що жінка, яка сиділа на моєму місці, отримала травму. Оце так помінялися місцями! – подумав я. Її забрали в лікарню. А нас, решту пасажирів, пересадили в автобус «Межова-Дніпро».
Чоловік стверджує, що зранку видимість на дорозі була дуже погана, як і раніше, вранці було туманно. Та все ж головною причиною ДТП чоловік вважає дорогу - розбиту, з ямами та вибоїнами. При недостатній видимості водій не зміг об’їхати всі вибоїни, тож і потрапив у яму.
Водії авто, які проїжджали мимо пізніше, відзначали, що автобус стояв битим боком до степу, а на вантажівці було пошкоджено бік і погнутий задній диск.

 

Метки: автобус, ДТП