После Томоса: священник ПЦУ из Никополя рассказал, как на Афоне принимали делегацию украинской церкви

- Хтось бажає "Увидеть Париж и умиреть", а для нас, духовенства, є найбільша милість Божа помолитись на святому Афоні, чернечому острові в Егейському морі та поділитись своїми особистими враженнями від побаченого очима та відчутого серцем.Афон не превзойден в любое время года, - рассказывает никопольский священник Игумен Меркурий Скороход.  - Вночі, коли в світі люди лягають спати, три тисячі ченців на Афоні прокидаються, щоб почати свою нічну молитву за увесь світ.  Кожного разу, коли ви лягаєте спати, або інші люди починають іншого роду неспання - походи по барах, дискотеках, - на Афоні монахи чувають всю ніч, щоб своєю молитвою підтримати сучасний світ.

І, якщо ви вночі не можете заснути і п'єте ліки від безсоння, згадайте про це і помоліться.

Дякую Богові та Пресвятій Богородиці за те, що сподобили мене грішного удруге відчути безмежну благодать святого півострову.

P.S. Для інформації ворогам України та її Помісної Церкви сповіщаю, що майже усі монастирі з теплотою та братською любов'ю приймали нас як священнослужителів Православної Церкви України, яку очолює наш Блаженніший Епіфаній Митрополит Київський і всієї України.

Афон 2 Афрн 3

77056030_3274564395949879_2138509949490167808_o

Метки: Афон, ПЦУ