Посеред ночі у центрі Дніпра троє дівчаток за навігатором мандрували до Нікополя

Близько 2-ї години ночі на вулиці Старокозацькій у Дніпрі екіпаж патрульної поліції помітив трьох дівчаток. Дорослих поруч не було.

Поліцейські зупинились та поцікавилися, що неповнолітні роблять у комендантську годину на вулиці. Як розповіла одна з дівчаток, вони мешкають на лівому березі і вирішили супроводити свою 13-річну подругу до Нікополя. Далі з’ясувалося, що одна з них дійсно з Нікополя, батько на фронті. У Дніпрі вона мешкає у бабусі, яка її ображає, тому вирішила повернутися у Нікополь, а дівчата взялися супроводити свою 13-річну подругу. Діти вирішили, що йтимуть за допомогою навігатора, і вночі, коли дорослі відпочивали, вийшли самостійно з дому.

398086095_733550295482765_4599611554131626765_n

Дівчат обігріли у патрульному автомобілі, пригостили смаколиками і відвезли до лікарні на огляд. Виявилося, що недарма - одна з дівчаток мала підвищену температуру та почервоніння горла.

Згодом на місце прибув представник ювенальної поліції. А зранку спецлінії 102 від батьків дівчат надійшов виклик про зникнення дітей.

Завдяки патрульним Руслану Комаринському, Станіславу Куксову та Дмитру Дейнезі діти за час своїх мандрівок жертвами злочину не стали.

Метки: діти, патрульні