Понад 700 учнів профтехів Дніпропетровщини отримують освіту з елементами дуальної системи

20 професійно-технічних училищ Дніпропетровщини співпрацюють з підприємствами. Освіту з елементами дуальної системи отримують понад 700 учнів. Про розвиток такої форми навчання йшлося під час форуму «Україна 30. Освіта і наука».

«Дуальна освіта – це елемент державно-приватного партнерства в освітній галузі, який надзвичайно добре себе зарекомендував», – зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

1

Він додав, що дуальна освіта – це майбутнє. Тому що діти мають отримувати не лише теоретичні, а й практичні знання.

«Елементи дуальної освіти, особливо в професійно-технічній сфері, критично необхідні. Співпраця освітян з бізнесом і з державою – ось це на сьогодні є формула успіху для наших дітей», – наголосив Денис Шмигаль.

Дніпропетровщина – один з лідерів України за впровадженням елементів дуальної освіти в профтехах. За такою системою навчаються понад 700 молодих людей.

«Від впровадження дуальної освіти виграють і молодь, і бізнес. Учні стають конкурентноздатними на ринку праці. А підприємства отримують кваліфікованих фахівців. Тому в регіоні працюємо над розвитком такої форми навчання», – сказав директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

ава дуальна осв_та

Дуальна освіта – це коли учень більшість навчального часу проводить на виробництві, де крім теорії здобуває практичні навички.

Загалом у регіоні – понад півсотні закладів профосвіти.

Метки: Дуальна освіта