Понад 2 млрд грн надійшло до бюджету дніпровської територіальної громади за два місяці

Бюджет дніпровської тергромади поповнюється. За два місяці 2021 року до нього надійшло більше ніж 2 мільярди гривень (2 млрд 233 млн грн). Але спочатку бюджет затверджували за доволі песимістичним сценарієм, бо через карантин більшість підприємств не могла працювати.

«Попри доволі погані перспективи, наразі можна сказати: цього року можемо передбачити, що економічна ситуація у дніпровському бізнесі пожвавиться. Наразі ми отримали понад два мільярди гривень, а у відсотках – це 102 % від плану», – зазначила Наталія Трофимова, начальниця відділу аналізу та планування доходів бюджету департаменту економіки, фінансів та міського бюджету ДМР.

_MG_5247

Вона також розповіла, що здебільшого надходження до бюджету це податки від зарплат або інших доходів фізичних осіб, у цифрах – 1 млрд 7 млн грн. Другу сходинку посідають місцеві податки і збори. Дніпровська тергромада отримала 744 млн грн. Проте не всі підприємства сумлінно сплачують податки. «Деякі з них ухиляються від сплати податків за землю, хоча їх бізнес розташований на території міста. Є і ті, що заборгували через нестабільні надходження грошей. І це – Південний машинобудівний завод ім. Макарова, «Дніпроважмаш», Дніпровський електровозобудівний завод», – поділилася Наталія Трофимова.

Метки: бюджет, територіальні громади