Понад 11,5 тис мешканців Дніпропетровщини щепили двома дозами вакцини від COVID-19

На Дніпропетровщині від коронавірусу вже щепили майже 100 тис мешканців області. З них двома дозами – понад 11,5 тис людей. Про це повідомила в.о директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторія Кулик.

1

«Нині щеплення робимо двома вакцинами. Це китайський CoronaVac та американо-німецький Comirnaty. Вакцинуємо працівників галузі освіти. А ще закладів охорони здоров’я, яких не щепили на 1-му та 2-му етапах», – розповіла Вікторія Кулик.

На Дніпропетровщині однією дозою вакцини вже щепили понад 84 тис мешканців. Двома – більш ніж 11, 5 тис.

Вікторія Кулик додала – найближчим часом область очікує на нову поставку вакцини Coronavac. Нею зможуть щепити тих, хто записався у чергу через портал Дія або у свого сімейного лікаря.

ава

«За останні два тижні рівень захворюваності на коронавірус в області знизився майже на 24%. За минулу добу виявили 94 нові випадки COVID-19. Зменшився і рівень госпіталізації. Пацієнтами з підтвердженим діагнозом у лікарнях зайнято трохи більше 14% ліжок», – сказала вона.

Загалом на Дніпропетровщині – 133 745 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Вже 122 570 мешканців регіону одужали. 4220 людей померли.

Метки: коронавирус, щеплення