Понад 1 млн 122 тис мешканців Дніпропетровщини завершили курс вакцинації від коронавірусу

Понад 1 млн 122 тис мешканців Дніпропетровщини вакцинувалися від коронавірусу двома дозами. Загалом в регіоні зробили більш ніж 2 млн 411 тис щеплень. Імунізувалися 49,5% дорослих. Про це під час брифінгу розповів перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

1

«Цього тижня Дніпропетровщина перейшла з «червоної» до «жовтої» зони епідемічної небезпеки. Проте на цьому рівні діють посилені правила карантину. Зокрема, щоб відвідувати непродуктові магазини, спортзали, кінотеатри, кафе потрібен хоча б «жовтий» сертифікат про вакцинацію. Альтернатива – негативний тест чи сертифікат про одужання», – зазначив Володимир Орлов.

Він наголосив, що вакцинація допомагає вберегтися від важких ускладнень коронавірусу. А досягнувши колективного імунітету, зможемо позбутися карантинних обмежень.

«Щепитися можна в будь-якому з понад 30 центрів масової вакцинації, більш ніж 200 – амбулаторних пунктів. Працюють і 120 мобільних бригад. Вони імунізують організовані колективи», – сказав Володимир Орлов.

Загалом в області в наявності 521,2 тис доз вакцини.