Полиция задержала рейдера за захват рынка в Днепре

Мужчина 58 лет организовал схему захвата рынка в Днепре и привлек к этому других лиц. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

рейдер

- Державний реєстратор за підробленими документами провів незаконні дії у Державному реєстрі юридичних осіб, в результаті чого змінив власника і керівника ринку. У такий спосіб у 2018 році зловмисник позбавив законного власника майнових прав на об’єкт. Крім підробки документів, чоловік за допомогою найнятих людей здійснив силове захоплення ринку.
29 вересня слідчі ГУНП в Дніпропетровській області спільно із працівниками УСР в Дніпропетровській області та прокуратурою провели обшуки в адміністративній будівлі ринку, у будинку підозрюваного та місцем мешкання і роботи державного реєстратора. Поліцейські вилучили документацію та електронні носії з інформацією, що можуть бути доказами у суді.
Слідчі вручили фігуранту повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації). Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Наразі ринок повернули законному власнику. Тривають слідчі заходи для встановлення всіх співучасників злочину.

Метки: рейдерский захват