Полиция задеражала виновника пожара, на котором погиб ребенок

Наш сайт сообщал, что в Павлограде на пожаре в частном доме погиб годовалый ребенок.
Находясь в состоянии алкогольного опьянения подозреваемый разжигал печь используя легковоспламеняющееся вещество, в результате чего возник пожар и погиб мальчик. Национальная полиция Днепропетровской области об этом сообщает следующее.

- Затриманий намагаючись обігріти будинок запалив піч нехтуючи правилами пожежної безпеки. В результаті чого, за попередньою інформацією, у будинку виникла пожежа, під час якої загинула малолітня дитина.
Також під час пожежі у будинку перебували мати загиблого хлопчика та його 2-річний братик, які тілесні ушкодження не отримали.
За вчинення злочину поліцейськими у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України затримано 24-річного співмешканця жінки. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.
Слідчим за узгодженням з місцевою прокуратурою чоловіку повідомлено про підозру, у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі, якою заподіяно шкоду здоров'ю людей або майнову шкоду у великому розмірі або інші тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Метки: годовалый ребенок, пожар, частный дом