Полиция перекрыла незаконный канал легализации иностранцев через фиктивный брак (ВИДЕО)

Путем заключения фиктивных браков с украинками граждане Ирака и Сирии имели возможность беспрепятственного получения визы и вида на жительство в Украине. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщила следующее.

- Незаконну діяльність організував 31-річний мешканець Дніпра. З 2015 р. він інформував іноземців про такий спосіб легалізації та підшуковував жінок, які погоджувалися укласти фіктивний шлюб з громадянином іншої держави. Нібито для возз’єднання з сім’єю, іноземець оформлював довгострокову візу, приїжджав до України, де на підставі свідоцтва про шлюб отримував посвідку на тимчасове проживання у нашій державі.
Злочинну діяльність дніпрянина припинили поліцейські управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми. Оперативним шляхом вони встановили, що чоловік причетний принаймні до п’яти фактів незаконної легалізації іноземців - трьох громадян Сирії та двох громадян Іраку.
22 грудня за місцем його мешкання відбулися санкціоновані обшуки за участі поліцейських слідчого управління під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури № 2. Під час слідчих заходів були вилучені документи, паспорти та інші речові докази причетності чоловіка до незаконного переміщення іноземців.
Наразі вирішується питання про вручення йому повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Також правоохоронці встановлюють інших осіб, причетних до незаконної діяльності.

Метки: незаконная деятельность