Полиция перекрыла канал поставки «живого товара» в Израиль

Об этом сообщает Национальная полиция – Днепропетровская область.
Протягом 2016-2017 років чоловік та жінка вербували жительок Дніпропетровської та Запорізької областей та в подальшому переправляли їх до Ізраїлю для роботи повіями.
Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Дніпропетровській області, викрили та припинили діяльність торговців «живим товаром». Вони встановили, що чоловік із жінкою приїжджали до Дніпра із Запоріжжя, де зустрічалися з дівчатами та пропонували їм роботу в Ізраїлі. Жертви не мали постійного місця роботи, а зловмисники обіцяли високі заробітки, тож дівчата погоджувалися.
Доведено, що таким чином було завербовано та переправлено до м. Хайфа Ізраїль трьох дівчат. Там вона працювали повіями. Зараз всі потерпілі повернулися додому.
Поки триває досудове слідство за підозрювану жінку внесена застава у розмірі 500 тис. гривень. Вона перебуває за місцем мешкання. Чоловіку обран озапобіжний захід у вигляді тримання підвартою.
У діях торговців «живим товаром» вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини).

Метки: проституция, работа, рабство