Полиция опубликовала видео двух ограблений в Днепре для опознания грабителей

Полицейские Днепровского отдела полиции устанавливают личности мужчин, которые 19 августа и будет 22 сентября завладели имуществом потерпевших и скрылись с места преступления. Видео размещены в группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке со следующими комментариями.

19 серпня близько 12:00 по вулиці Володимира Антоновича, 36 потерпіла повідомила, що напередодні залишила оголошення про продаж золотого ланцюжка на одному із сайтів. За даним оголошенням зателефонував невідомий чоловік, який під час зустрічі пограбував жінку.
22 вересня близько 19:30 на автостоянці біля одного з магазинів по вулиці Пастера, 6 невідомий чоловік вихопив з рук місцевої жительки мобільний телефон, після чого втік з місця злочину.
Наразі правоохоронці вживають заходи для встановлення осіб нападників та подальшого їх затримання, за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України.
Якщо Ви володієте будь-якою інформацією, що допоможе встановити осіб та їх місцезнаходження, повідомити за номерами ☎ (093) 538 40 79, (068) 005 66 51. Анонімність гарантуємо.

Метки: ограбление, опознание, полиция