Полиция о Першотравенске: все 556 контактеров с больной коронавирусом установлены

В Першотравенске полиция в сотрудничестве с врачами устанавливает круг лиц, которые были в контакте с больным COVID-19.
На сегодня известны все 5 5 6 человек, которые были на учебе в библейской школе и могли контактировать с больной коронавирусом. 71 человек уже подписал информационное соглашение и находится на самоизоляции. Это жители городов Терновки, Петропавловки и Першотравенска. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

Першотравенск
-З іншими можливими контактами поліцейські проводять бесіди про необхідність дотримуватися умов самоізоляції та стежити за власним самопочуттям. Надалі поліція продовжує заходи для виявлення всіх громадян, які мали контакт із хворими на коронавірус.
А за фактом оприлюднення в мережі Інтернет списку контактних осіб в поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 182 Кримінального кодексу України (порушення недоторканності приватного життя). Поліція встановила та опитала чоловіка 1959 року народження, який на власній сторінці у Фейсбук опублікував список осіб, які контактували з хворими. За розголошення конфіденційної інформації йому загрожує кримінальна відповідальність.
Как ранее сообщал наш сайт, на Днепропетровщине обнаружили 15 новых случаев COVID-19.

Метки: Covid-19, контакт с больными, полиция