Полиция Днепропетровщины обратилась к горожанам в связи с Пасхальными праздниками

Полиция обращается к гражданам отпраздновать религиозные праздники дома. Движение транспорта в Днепр не перекрывалось, однако для контроля за соблюдением карантинных мероприятий на въездах в город установлены блокпосты. Об этом сообщается на сайте Национальной полиции Днепропетровской области.

97056543-EA9E-4547-9201-686F2B51560A

-Шановні громадяни! Наближається святкування Вербної неділі та Великодня, тому вкотре звертаємося до Вас дотримуватись карантинних обмежень. Просимо поставитись з розумінням та особистою відповідальністю до запроваджених заходів, які мають на меті запобігти поширенню коронавірусної хвороби та вберегти життя і здоров'я людей, - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Дніпровського відділу поліції Роман Дорош. - Сподіваємось на розуміння громадян та представників усіх релігійних конфесій щодо необхідності дотримання заходів безпеки в період карантину та ще раз закликаємо відзначити свята вдома – підкреслив він.
Нагадуємо, що відповідно до прийнятих змін до постанови Кабінету Міністрів України з 6 квітня посилено заходи безпеки для боротьби з коронавірусною інфекцією.
Зокрема заборонено: знаходитися на вулиці без масок, респіраторів та документів, що посвідчують особу; пересуватися вулицями групами більше двох осіб, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей; перебувати у громадських місцях особам, які не досягли 14 років без супроводу повнолітніх; відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності; відвідувати спортивні та дитячі майданчики, а також проводити всі масові заходи (культурні, розважальні, спортивні, соціальні, рекламні, релігійні та інші), крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
В видеообращение также говорится, что запрещается торговля ветками

Метки: карантин, полиция, праздники