Полицейские вручили подарок днепрянину, задержавшему преступника

За задержание разбойника полиция Днепропетровской области отметила 41-летнего местного жителя Максима Пиреева. Став свидетелем разбойного нападения на женщину, он не растерялся, догнал и задержал преступника. Об этом сообщила Полиция Днепропетровской области.

под

- Подія сталася 18 грудня в одному із під'їздів будинку по вулиці Набережній Перемоги у м. Дніпро, - поясняется в сообщении. - Нападник розпиливши газ дратівливої дії вихопив у потерпілої рюкзак із грошима та почав тікати. Свідком втечі злочинця став місцевий житель Максим Пірєєв, який в цей час опинився поруч. Чоловік наздогнав нападника та утримував його до приїзду поліції.
Наразі 19-річного розбійника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.
Сьогодні, 21 грудня, за проявлену мужність, високу громадську свідомість та надання дієвої допомоги працівникам поліції у затриманні злочинця заступник начальника поліції Дніпропетровщини Павло Баранник вручив 41- річному дніпрянину подяку.

под_2

Метки: задержание, полиция, преступник