Полицейские Камянского выявили автомобиль, нашпигованный оружием

Части винтовки, глушители, оптический прицел, патроны и гранату Ф-1 с запалом изъяли полицейские при осмотре автомобиля в Каменском. На странице Полиции Днепропетровской области в Фейсбуке  об этом сообщается следующее.

- 20 травня близько 11:00 до поліції надійшло повідомлення про те, що до Кам’янського прямує автомобіль, в якому перевозять зброю.
Для перевірки інформації поліцейські відділення № 1 (Дніпровський) Кам’янського РУП зупинили транспортний засіб. В автомобілі перебувало двоє чоловіків - місцеві жителі 47 та 49 років. Згідно зі ст. 34 Закону України «Про Національну поліцію», за згодою власника, в присутності понятих, поліцейські провели огляд транспортного засобу. Під час огляду із автомобіля вилучили 102 різнокаліберні патрони, предмет, схожий на корпус гранати Ф-1 із запалом, частину гвинтівки, 2 металеві глушники та оптичний приціл. Усе вилучене направили на експертне дослідження.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Метки: авто, оружие, полиция