Нет торговле людьми: полицейские Днепропетровщины провели акцию с черными зонтами

16 октября в Днепре состоялась молчаливое шествие, приуроченное к Европейскому дню борьбы с торговлей людьми. Акция призвана обратить внимание общественности на проблему торговли людьми. Об этом сообщается на странице Полиции Днепропетровской области в Фейсбуке.

пол 2

- В цей день по всьому світу міжнародна організація «А21» та волонтерський рух проводить акцію «Хода за свободу», до якої долучилися і поліцейські управління міграційної поліції Дніпропетровської області. Також в ній взяли участь близько 50 громадян, - отмечается в сообщении. - Тримаючи у руках чорні парасольки правоохоронці та інші учасники акції крокували вулицею міста, тим самим звертаючи увагу на проблему торгівлі людьми.

Також під час заходу керівництво Управління спільно з представниками міжнародної організації по міграції, «А21» та представниками обласної адміністрації обговорили питання про вжиття заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми. Також поширення важливої інформації про небезпеку, яку вона становить, та як можна себе захистити.

пол

Метки: акция, полицейские