Полицейские Днепра задержали в Киеве подельника убийцы Дарвина Потуданского

Полиция Днепра задержала организатора разбойного нападения, в ходе расследования которого погиб полицейский. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

- Підозрюваний разом зі спільником, погрожуючи зброєю, заволоділи грошима підприємства у сумі близько 3 млн гривень.
Розбійний напад стався 19 червня у місті Дніпро. Цього ж дня, затримуючи підозрюваного, старший лейтенант поліції Дарвін Потуданський отримав смертельне поранення та загинув на руках у свого напарника. («Днепр вечерний» сообщал об этом).

пистолет

Для встановлення організатора розбійного нападу поліцейські кримінальної поліції м. Дніпра провели ряд слідчих та розшукових заходів, в ході яких з’ясували місце перебування другого фігуранта справи. Сьогодні, 15 жовтня, чоловіка затримали у м. Києві в орендованій квартирі, де він переховувався від поліції. Встановлено, що одразу після скоєння злочину 47-річний співучасник злочину забрав половину грошей та втік з міста.
Чоловіку загрожує кримінальна відповідальність за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій), що передбачає від 8 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Метки: Дарвин Потуданский, задержание, полиция