Покарання призначено: у Кривому Розі підробляли продукцію відомого бренду

Близько 5 років тому один мешканець Кривого  Рогу вирішив створити свій бізнес. Геніальна ідея полягала в тому, щоб виробляти миючі засоби – стиральні порошки та гелі під маркою відомого бренду. До роботи він залучив двох знайомих. А в якості обї’єкта запозичення імені вибрав торгову марку «TheProcter & GambleCompany».

Як повідомляє Судово-юридична газета з посиланням на матеріали судового розгляду, пральні засоби у вигляді порошків та гелів, фасували їх у пластикові ємності, наносили на етикетку зображення відомих знаків для товарів та послуг та зберігали у орендованих складських приміщеннях, а потім продавали. Прибуток ділили між собою.

За матеріалами слідства такими діями зловмисники завдали шкоди компанії «TheProcter & GambleCompany» на суму понад 260 тисяч гривень. На суді обвинувачувані свою провину визнали. Тож суд призначив покарання у вигляді штрафу: кожен з них повинен буде сплатити понад 260 тисяч гривень в дохід держави.

Також судом було задоволено цивільний позов компанії «The Procter & Gamble Company» та стягнуто з обвинувачених завдану матеріальну шкоду в розмірі понад 260 тисяч гривень.

 

 

Метки: Кривий Ріг, підробка