Пока нет людей: по ночам воры в Днепре снимают кондиционеры и потрошат киоски

Патрульные сегодня ночью по горячим следам задержали воров. Около полуночи по спецлинии 102 поступило сообщение о том, что на улице Данилы Нечая неизвестные сняли кондиционер. И это не единственное преступление, раскрытое правоохранителями. Об этом сообщает Патрульная полиция Днепропетровской области. 
«Близько опівночі спецлінії 102 надійшло повідомлення про те, що на вулиці Данила Нечая невідомі зняли кондиціонер з будинку та понесли його вбік вулиці Помаранчевої. Заявник надав прикмети ймовірних крадіїв.
Патрульні прибули на місце події і побачили двох чоловіків, схожих за прикметами. Ті одразу кинулися навтьоки. Одного з них вдалося затримати. На місце події охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу та доставили затриманого до Шевченківського відділку поліції.
Також близько 4-ї години ранку надійшло повідомлення про те, що на проспекті Яворницького невідомі розбили вітрину кіоску і вкрали цигарки. Патрульні обстежили прилеглу територію і помітили невідомого, який, побачивши поліція, різко змінив напрямок руху. Його вирішили перевірити. У наплічнику чоловіка патрульні виявили 12 пачок цигарок з цінниками. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу та доставили затриманого до Соборного відділку поліції», - отмечается в сообщении.

бал бал-2
Ранее мы писали  о том, что в Каменском мужчина ударил ребенка по лицу и отобрал телефон.

Метки: воры