Погиб комбат «Луганск-1», его раненых побратимов везут в Мечникова

В Луганской области 20 мая погиб командир батальона патрульной службы полиции особого назначения "Луганск-1" Сергей Губанов. Он и еще трое бойцов выполняли задание командования штаба Операции Объединенных сил, во время чего получили осколочные ранения, сообщили на странице полиции Луганской области в Facebook.

командир
-Командир Батальйон "Батальйон "Луганськ-1" полковник поліції Сергей Губанов помер у лікарні, - отмечается в сообщении... - Під час надання медичної допомоги, після поранення підривом, невідомого вибухового пристрою на околицях фронтового села Трьохізбенка на Луганщині, під час патрулювання увечері 20 травня 2020. Ще троє поліцейських поранені.
Сергій з 2014 року захищав кордони, був не в одному важкому бою — жодного разу не схибив, не дав задню... Він казав:
— Чекаю з нетерпінням повернення в рідний, Український Луганськ...
Спочивай з миром Брате... Ти був і залищаєшся натхненням для багатьох!!!
Честь маю,Брате!
Вічна пам’ять!
Как сообщил dpchas.com.ua со ссылкой на главврача Сергей Рыженко, в больнице им. Мечникова ожидают, что к ним доставят подорвавшихся.

Справка "ДВ":

БПСПОП «Луганськ-1» ГУНП в Луганській області — поліцейський підрозділ, що несе службу на передовій та патрулює населенні пункти вздовж лінії розмежування, веде протидиверсійну роботу з виявлення ворожих ДРГ та припиняє спроби контрабанди на окуповану територію. Бійці підрозділу завжди на поготові, так як вже майже чотири роки без ротацій знаходяться у прифронтових містах Луганщини, підтримують безпечне функціонування громад та населення, охороняють публічну безпеку та підтримують місцеве населення у різноманітних питаннях.

Батальйон створений з добровольців в травні 2014 року у структурі ГУ МВС України у Дніпропетровській області.[ З 2015 року особовий склад БПСПОП "Луганськ-1" переведений в структуру ГУНП в Луганській області та несе службу без ротацій у містах на лінії розмежування, забезпечуючи стабільне функціонування цих міст.

Метки: светлая память