Подведены итоги выступления легкоатлетов Днепропетровщины на Олимпиаде 2020

Программа соревнований по легкой атлетике в Токио началась 30 июля и продолжалась до завершения Олимпийских Игр. Одну из олимпийских наград завоевала представительница Днепропетровщины! Итоги выступлений наших атлетов опубликовал flad.dp.ua

легко

- Першим з Дніпропетровських легкоатлетів виступив Микита Нестеренко. У кваліфікації з метання диска результат найкращої спроби Микити став 60.95. Нажаль, цього було не достатньо, щоб продовжити боротьбу за олімпійське золото.
У кваліфікції з бігу на 400 м з/б розпочала свою боротьбу Анна Рижикова. Вигравши кваліфікаційний забіг з результатом 54.56 Анна пройшла до півфіналу. У півфіналі спортсменці вдалось стати третьою у забігу з результатом 54.23 й пройти до фіналу за добором. У фіналі з бігу на 400 м з/б Анна Рижикова фінішувала п’ятою з результатом 53.48. Боротьба у фіналі тривала до останнього метра. Завершилось це побитим світовим рекордом у виконанні спортсменки з США Сінді Маклафлін – 51.46. Слід за Анною Рижиковою, фінішувала шостою наша співвітчизниця Вікторія Ткачук з результатом 53.79.

Рыжиков
Дебютантом на Олімпіаді став метальник молота Михайло Кохан! Без жодних проблем він подолав кваліфікацію з результатом 78.36 й пройшов до фіналу. У фіналі Михайло вже з другої спроби показав результат 80.39, що вивело його на друге місце. Лідером був польський атлет Войцех Новінськи, котрий й виграє змагання з результатом 82.52. На останніх спробах Михайла вдалось обійти спортсменам з Норвегії та Польщі – Ейвінду Хенріксену (81.58) та Павлу Файдеку (81.53). Завершив змагання Михайло Кохан на 4 місці з результатом 80.39, ставши наймолодшим учасником Олімпійських Ігор, хто зміг метнути молот за 80 метрів й посісти четверте місце на Олімпіаді!

Кохан
Олімпійський дебют стався й для лідерки сезону зі стрибків у висоту Ярослави Магучіх! Кваліфікаційний результат 1.95 без жодних перешкод вивів Ярославу до фіналу. Сказати, що фінал видався напруженним – не сказати нічого. Висоти 1.89 й 1.93 дались Ярославі з першої спроби. 1.96 з другої. На висоті 1.98 планка двічі не встояла. З третьої спроби висота все ж підкорилась і змагання для нашої спортсменки продовжились. З другої спроби Ярослава подолала висоту у 2.00 й стала однією з трьох учасниць фіналу, кому ця висота підкорилась і стало зроміло – це медаль! Після невдачі на висоті 2.02 наша спортсменка перенесла дві не використанні спроби на висоту 2.04, але цього разу планка не встояла. Третє місце у фіналі, перша і єдина нагорода збірної України у легкій атлетиці – все це наша Ярослава Магучіх!!!

Ярослава
Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області й м. Дніпро щиро вітає наших спортсменів! Ви – гордість не лише Дніпропетровщини, але й усієї України!
Щира подяка тренерам, завдяки котрим ми змогли спостерігати за нашими спортсменами на головному старті цього року, а саме:
Олійник В.Я., Лапа Л.Г., Закорко Л.А. – тренери Микити Нестеренка!
Кравченко В.І., Ярощук В.В., Сендецький Ю.В. – тренери Анни Рижикової!
Кохан С.В., Пастухов Ю.А. – тренери Михайла Кохана!
Степанова Т.В., Куценко О.А. – тренери Ярослави Магучіх!
Наші – найкращі!

Нестеренко

 

Метки: Олимпийские игры