Почему мы не помчим на гиперлупе: экс-министр инфраструктуры рассказал о сворачивании проекта (ВИДЕО)

Помните, амбициозные заявления Владимира Омеляна о возможности внедрения в Украине технологии гиперлуп, что позволило бы домчать из Днепра до Киева за 32 минуты? Строительство тестовой площадки гиперлуп планировалось начать в Днепре.

омелян

В такое чудо не верилось и ничего подобного, увы, не произошло. По мнению экс-министра инфраструктуры, главная причина – отсутствие у нынешней власти политической воли.

Об этом Владимир Омелян рассказал в интервью телеканалу ZIK.

«Гість програми зауважив, що ідея стосовно гіперлупу мала на меті залучити Україну до клубу передових держав, які розробляють сучасні види транспорту.

"Ми зібрали разом шматочки мозаїки, які були присутні в Україні. Гіперлуп – це металева труба, всередині якої атмосферне повітря розріджене майже до вакууму. І принцип маглева, тобто потяг не торкається рейок, літає капсула зі швидкістю 1200 кілометрів за годину", – нагадав Володимир Омелян.

Він зазначив, що в Україні виробляють труби, окрім того, є досягнення у космічній галузі.

"Ми планували початок проєкту тестового майданчика на кінець 2019 року", – заявив гість програми.

Володимир Омелян зазначив, що до проєкту були задіяні близько десятка українських та іноземних компаній. Він заявив, що, оскільки за чинної влади немає політичної підтримки проєкту, то ним ніхто не займається». – отмечается в сообщении.

Ранее мы писали  о том, что в Днепре будет “Гиперлуп” или “Синкансэн”.

Метки: Владимира Омеляна, технология гиперлуп