Плюс ще одна спортивна локація на Дніпропетровщині: у Марганці встановили мультифункціональний майданчик

Сучасний мультифункціональний спортивний майданчик з’явився у Марганці Нікопольського району. Локація – поряд з місцевою гімназією №5. Там є необхідне приладдя для тренувань та занять фізкультурою. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

«Для цікавих тренувань, активних руханок, фізичного розвитку. У різних куточках Дніпропетровщини з’являються багатофункціональні спортивні майданчики. Сучасні, інтерактивні, інклюзивні, антивандальні. Такі встановлюємо у парках, поряд зі школами та житловими будинками», – зазначила Ольга Горб.

локация1

Спортивні локації створюються за програмою Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».

 

«Задоволені, що потрапили до програми Президента. Радіє душа, коли бачимо, як діти граються на новому майданчику. Старші учні фізкультурою займаються, – сказала директорка Марганецької гімназії №5 Наталя Гавронська.

 

директорка

Для навчального закладу новий мультифункціональний майданчик тепер замінятиме пришкільний стадіон. Там і уроки фізкультури збираються проводити. Нині залюбки бавиться малеча з групи продовженого дня.

 

«Можна свята спортивні запланувати і для жителів мікрорайону майстер-клас з вправ влаштувати. Навесні дивуватиму учнів цікавими уроками на свіжому повітрі», – вважає вчителька фізкультури Ольга Павленко.

16-річний Данило Григор’єв воркаутом займається на любительському рівні. Професійно – єдиноборствами. Каже, на такій локації можна провести повноцінне тренування. Майданчик – універсальний.

Григорьев

Зона для активностей має турніки, перекладини, гімнастичні бруси та кільця, рукоходи, «шведську стінку». Все різної широти та висоти – для малечі і дорослих.

«Турніки дуже зручні. Інвентар є для всього. Можна розтяжкою займатися або прокачувати м’язи», – оцінив Данило Григор’єв.

«Добротно зроблено – гарне покриття, якісна основа. Діти маленькі просто гратися і бігати можуть тут – вже користь», – додав 11-класник Єгор Боярчуков.

Перейшовши за QR-кодом, можна обрати вправу по силам від зірок шоу-бізнесу та відомих спортсменів.

 

яскрава локация

Локація яскрава та багатофункціональна

 

 

можна позмагатись

Можна позмагатися, хто сильніший та швидший