Пів тонни арматури та незручна поверхня, – автор інсталяції «Крісло мера» розкрив таємні символи артоб‘єкта

У Дніпрі дедалі популярнішою серед містян стає інсталяція «Крісло мера» на з’їзді з Центрального мосту (вона розташована на місці колишньої будки ДАІ). Вага металевого артоб’єкта сягає близько пів тонни, а його поверхню складають випнуті краї арматури – як символ будівництва. Головна мета інсталяції – дати всім охочим відчути, наскільки зручно сидіти у кріслі міського голови Дніпра.

кресло

«Усі ми знаємо, що наш мер – будівник, котрий відбудовує наше місто останні п‘ять років. Ніхто до нього не наважувався таке робити (йдеться про ремонт Центрального мосту, - ред.). Жоден мер. Хотілося висловити пошану нашому меру в цьому витворі. Ми вирішили зробити йому брутальну та модернову пам‘ятку», – розповів автор проєкту Олег Україна.

_MG_6279

За його словами, ідея такої інсталяції з‘явилася після укладеного парі. Задум вдалося оформити фактично за пів години. Далі допомогли меценати. Щоб втілити ідею у життя, знадобився тиждень. Для створення крісла використали обрізки арматури, котрі до того планували віддати на металобрухт. Жодних бюджетних коштів на це не витрачали.

_MG_6364

Олег Україна розповів також, що спочатку була ідея загострити краї арматури. Однак пізніше від цього відмовилися. Тепер на кріслі всидіти все ж можна, але недовго. Сам проєктувальник інсталяції протримався у «Кріслі мера» трохи більше хвилини.

Автор інсталяції переконаний, що його проєкт стане одним із туристичних символів Дніпра і привертатиме увагу як до себе, так і до капітально відремонтованого Центрального мосту. До речі, зробити селфі у «Кріслі мера» можуть усі охочі.

 

Метки: «Крісло мера», Центральний міст