Після капремонту дитсадок Павлопілля зможе прийняти 110 малюків

У селі Павлопілля Нікопольського району капітально ремонтують дитсадок. Будівлю осучаснюють ззовні та всередині. Облаштовують нові приміщення: спортивну залу та кімнату для гуртків. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

default

«Для маленьких мешканців області створюємо сучасний освітній простір. Оновлюємо школи та дитсадки. Капітально ремонтуємо і дошкільний заклад «Сонечко» у Павлопіллі. Після модернізації він зможе прийняти 110 малюків», – зазначив Валентин Резніченко.

Дитсадку «Сонечко» у Павлопіллі – 30 років. Будівля довгий час простояла закритою. Застаріли вікна, продірявилася покрівля.

9

Нині заклад капітально ремонтують. Нове життя він отримує завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Дуже чекаємо на відкриття відремонтованого садочку. Буде зручно і батькам, і малечі. Адже нам треба працювати, а дітям – розвиватися і готуватися до школи», – поділилася мати 3-річної Анютки, місцева Наталя Байдак.

Будівля дитсадка – із заміненим дахом. Фасад утеплюють та «обшивають» різнокольоровими плитками.

«Заливаємо пандуси. Вони будуть оснащені системою сніготанення. На подвір’ї розчищаємо майданчики під альтанки. Для пожежної безпеки змонтуємо аварійні сходи. Садочок буде гарний та сучасний», – підкреслив представник підрядної організації Віталій Онищук.

Всередині ремонтники штукатурять стіни та готують під фарбування. Вони будуть яскравими і різнокольоровими.

3

«Красиво все роблять. Я таких гарних дитсадків ще не бачила», – сказала директорка дитсадка Любов Вишневецька.

Окрім актової зали, після ремонту в дитсадку з’явиться і спортивна. Буде і кімната для дитячої творчості. Там працюватимуть різні гуртки, каже Любов Вишневецька.

«Сподіваюся, моїй онучці буде тут комфортно. Вона займатиметься фізкультурою в новенькій спортивній залі. Розважатиметься на гарних гойдалках», – сказала мешканка Павлопілля Ольга Назарук.

В дитсадку буде і ресурсна кімната. Там розвиватимуть побутові навички діти з особливими потребами.

4