Субота, 15 червня 2024 року

Підсумкове засідання Громадської ради Дніпра: Геннадій Корбан подякував за роботу

16 лютого відбулося підсумкове засідання Громадської ради при Дніпровській міськраді у цьому складі. На ньому підбили підсумки роботи у 2021 році та затвердили плани на 2022-й.

корб 1

На засідання завітав і міський голова Дніпра Борис Філатов, аби подякувати членам ради за плідну працю протягом цих років: «Я дуже вдячний вам за роботу. Громадська рада у цьому складі змогла наділити цей дорадчий орган новим змістом».

боря

У свою чергу голова Громадської ради при Дніпровській міській раді Геннадій Корбан також подякував за роботу та розповів про важливі проєкти, які були втілені: «Було зроблено дуже багато в усіх напрямах. Можу виокремити роботу над доступністю міського простору для маломобільних груп населення: у лікарнях, школах, соціальних центрах. Наша мета – по всьому місту запровадити ці правила, які вже затверджені на законодавчому рівні. Також завдяки нашим зусиллям у Дніпрі стала доступна позашкільна освіта для дітей з інвалідністю. Крім того, чимало було зроблено й у соціальному напрямі: зокрема, завдяки співпраці профільного комітету Громадської ради та департаменту міськради у Дніпрі було відкрито кризову кімнату для жінок, які постраждали від домашнього насильства. Найголовніше, що мешканці Дніпра задоволені нашою роботою».

На думку голови комітету з розвитку громади і місцевого самоврядування при Громадській раді Станіслава Жолудєва, результат роботи цього складу ради – приклад для всієї України, як можуть співпрацювати громадськість, влада та мешканці міста: «Цей склад Громадської ради зміг досягти результатів, які сприяють розвитку територіальної громади Дніпра. На відміну від інших формальних органів, які мають аналогічні повноваження та функціонують при інших органах влади, Громадська рада при Дніпровській міськраді – це дієвий та ефективний орган, який постійно збільшує свою ефективність. Це важливо й взагалі для розвитку місцевого самоврядування в Україні, адже це приклад, як громадськість, влада та містяни можуть співпрацювати».

Тепер на Громадську раду чекають установчі збори, де буде затверджено новий склад консультативно-дорадчого органу.

Метки: Громадська рада

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.