Підготовка до змагань повним ходом: як у парку Глоби тренувалися учасники Університету третього віку

Зранку 6 серпня у парку Глоби учасники соціального проєкту «Університет третього віку» готувалися одразу до двох заходів: Всеукраїнського чемпіонату зі скандинавської ходьби та показового виступу до Дня Незалежності. Як зазначають тренери, такі заняття ще й оздоровчі, вони допомагають відновитися після COVID-19. До парку прийшли виконувати вправи зо пів сотні студентів поважного віку.

Untitled-1

«Спочатку ми розминаємося: йдуть дихальні вправи за спеціальною методикою – різкий короткий вдих через носа. Ця гімнастика укріплює судини, серце та імунітет, що дуже важливо під час пандемії. А далі вже розминаємо м’язи за допомогою скандинавської ходьби під музику! Усього ранкове тренування триває до години», – поділилася інструкторка та учасниця соціального проєкту «Університет третього віку» Лариса Шмалій.

Активно тренується й Ольга Василенко: «Мені за шістдесят, і завдяки тренуванням з дихальної практики у мене зникли проблеми із серцем, а скандинавська ходьба активізує м’язи ніг і верхньої частини тіла. Я почуваюся легше».

Untitled-12

Оздоровчі заняття у парку Глоби проводяться двічі на тиждень о дев’ятій ранку. Аби долучитися до них, потрібно бути учасником соціального проєкту «Університет третього віку».

«Якщо ви не учасник, але маєте бажання тренуватися, треба прийти на вул. Старокозацьку, 40-Б та записатися, а вже потім вказати, на якій локації зручніше. Гімнастика та скандинавська ходьба проводяться у парках Глоби та Шевченка. Зовсім скоро наші студенти покажуть, чого навчилися на заняттях, адже 20 серпня відбудеться показовий виступ до Дня Незалежності України, а 21-го пройде Всеукраїнський чемпіонат зі скандинавської ходьби між учасниками університетів третього віку», – поділилася провідна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Катерина Ткаченко.

Untitled-14

Метки: Університет третього віку