Петропавловская школьница запомнила рекордное количество цифр после запятой числа Пи

С 2020 года в Петропавловской школе №1 начали свою «Книгу рекордов». В том же году по случаю Дня рождения числа Пи - 14 марта - в школе проводилось мероприятие по установлению рекорда по запоминанию знаков числа после запятой. Идея его проведения принадлежит учителю математики Екатерине Полозенко. Об этом сообщает petropavlivka.city.

- У 2020 році учнів, бажаючих встановити рекорд школи із запам’ятовування знаків числа Пі, виявилося 21. Зацікавились дійством як учні початкової ланки, так і середньої та старшої. Найкращий результат показала на той час учениця 10 класу Мельник Анна. Вона відтворила 140 знаків, - отмечается в сообщении. - Цьогоріч учням запропонували встановити новий рекорд школи. Бажання виявила і учениця 8-Б класу Аріна Григоревська.
Готувалась до події наполегливо та відповідально. Тож і результат відповідний. Неймовірно, але Аріна відтворила 204 знаки після коми, тим самим встановивши новий рекорд школи!
Кожен найвищий результат дає право отримати винагороду у вигляді пам’ятної таблички, куди занесено звання рекордсмена школи, і грошову премію у розмірі 100 грн.

пи

Метки: Петропавловка, числа Пи, школе №1, школьница