Субота, 13 квітня 2024 року

Перспектива для ракетчиков Днепра: Украина подписала с NASA соглашение об освоении Луны и Марса

Государственное космическое агентство Украины подписало Договоренности в рамках программы NASA «Артемида» о сотрудничестве в исследовании и использовании Луны, Марса, комет и астероидов в мирных целях. Таким образом, Украина стала девятой страной-подписантом Договоренности по «Артемиде». Государственное космическое агентство Украины об этом сообщает следующее.

Arthemis-16x9

- Домовленості містять набір принципів, якими керуватимуться держави-підписанти в рамках їхньої участі в програмі НАСА «Артеміда».
- Це важливо для України, бо ми зможемо реалізувати свої власні проекти у партнерстві з провідними космічними агенціями світу, - сказав Голова Державного космічного агенства Володимир Усов. - Це логічний крок в продовження того, що ми же вступили до Moon Village Association. Українські проекти вперше стали частиною глобального сценарію освоєння Місяця від ISECG, і логічно, що ми далі хочемо реалізовувати наш потенціал в рамках програми «Артеміда».
Також підписання Домовленостей сприятиме обговоренню питання укладення Рамкової угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполучених Штатів Америки про співробітництво у дослідженні та використанні космічного простору в мирних цілях, розширенню співпраці України та США за іншими напрямами космічної діяльності та поновленню діалогу держав в рамках Українсько-американської робочої групи з питань досліджень та використання космічного простору в мирних цілях, яка була створена у 2016 році.
Україна має всі науково-технічні можливості і досвід, які дозволяють їй стати одним із вагомих партнерів НАСА під час реалізації програми «Артеміда».

 

Метки: космическое агентство Украины, программа NASA «Артемида»

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.