Перший у селі: у Старих Кодаках «з нуля» будують дитсадок

У Старих Кодаках «з нуля» зводять перший у селі дитсадок. Нині підрядники оздоблюють кімнати та облаштовують територію. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

ава

«У Старих Кодаках ніколи не було дитсадка. Тепер просто у центрі села височіє яскрава двоповерхова будівля. Це буде сучасний, теплий садочок. Зручний для дітей та вихователів», – сказав Валентин Резніченко.

1

Усередині облаштують затишні кімнати для 4 груп. А ще – велику залу для занять фізкультурою та музикою. Подбають і про комфорт дітей з інвалідністю. Для них зроблять вертикальний підйомник.

«Місцеві із нетерпінням чекають на відкриття дитсадка. Адже зараз людям доводиться возити малечу до міста. Це дуже незручно», – сказав Новоолександрівський сільський голова Олександр Візир.

4

Нині підрядники оздоблюють будівлю всередині. На першому поверсі завершили обшивати стіни гіпсокартоном. Облицювали плиткою кухню та пральню. На другому – розпочали малярні роботи.

«Завершуємо розводити внутрішні мережі – систему водо та теплопостачання, каналізацію, електрику, вентиляцію. Одночасно займаємось благоустроєм території», – розповів представник підрядної організації Євген Клоченко.

5

Новий дитсадок зможе прийняти 80 хлопців та дівчат. Його зводять за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

7 2

Метки: дитсадок, Старі Кодаки