Перша реконструкція за півстоліття: Лихівську школу перетворюють на сучасну та яскраву

Лихівську опорну школу осучаснюють вперше в історії. В оновлених яскравих класах вже проходять уроки. Реконструкція триває в іншому крилі будівлі, підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

ава

«Створюємо сучасний освітній простір в різних куточках області. У Кам’янському районі приводимо до ладу дві школи: божедарівську та лихівську. Там облаштовуємо світлі класи з яскравими акцентами. У таких умовах навчатися дітям набагато комфортніше», – розповів Валентин Резніченко.

Лихівську опорну школу осучаснюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

5

Будівлю утеплили. Зараз підрядники доробляють нову покрівлю.

«Тепер заклад із гарним яскравим фасадом, – сказала голова Лихівської селищної ради Лариса Савченко. – Термомодернізація – велика справа. Це і економія коштів на опаленні, і комфорт для учнів та вчителів».

Ремонтники вже оновили частину коридорів. А ще завершили роботи у кабінетах фізики, математики, англійської мови, історії. Там уже проходять уроки.

«Працювати у відремонтованому класі набагато зручніше. Замість шпалер – пофарбовані по-сучасному стіни. На зміну гардин прийшли жалюзі. І освітлення тепер гарне. Діти щасливі», – розповіла вчителька математики Олена Супрун.

Для кращого засвоєння матеріалу – яскрава стіна у вчительській «зоні» Там – інтерактивна дошка.

«У класах стало набагато світліше. А завдяки різнокольоровим стінам легше запам’ятовувати інформацію. Вони сприяють різним асоціаціям», – поділилася 11-класниця Аліна Зима.

21

«Школа перетворюється на гарну та сучасну. Більш за все мені подобаються нові дошки. Про крейду давно забули», – сказав учень 8 класу Андрій Найда.

Триває ремонт в іншому крилі будівлі. Підрядники працюють на 2-му поверсі. Класи шпаклюють, готують під фарбування.

«Школа помінялася. Деякі класи ще старенькі, мають «радянський» вигляд. Наприклад, кабінет інформатики. Та незабаром вони стануть сучасними. Такими самими, як і наш клас», – поділився учень 4 класу Максим Мірошниченко.

У Лихівській школі – 280 учнів. Це діти із 8 сіл.

28