Патрульные Днепра задержали автоугонщиков в автомобиле, угнанном в Кривом Роге

Около 3 часов ночи 17 марта патрульные получили ориентировку по похищенному автомобилю ВАЗ 2109 в Кривом Роге. Сообщалось, что лица, незаконно завладели им, и, вероятно, движутся в сторону Днепра. Вскоре указанное транспортное средство обнаружили на улице Херсонской. В нем находились двое мужчин. В группе «Патрульна поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке сообщается следующее.

-Під час спілкування з водієм виявилося, що документи, які він надав, не його. Не пояснивши звідки в нього чужі документи, чоловік різко рушив на авто з місця. Екіпаж почав переслідування та подавав водію вимогу про зупинку за допомогою спецсигналів та гучномовця. Той не реагував, а лише пришвидшив рух на виїзд з міста. Незабаром патрульні виявили ВАЗ на вулиці Білоруській. Водія та пасажира в ньому не було. Перехожі вказали, що чоловіки сіли до одного з маршрутних таксі.

Поліцейські почали перевіряти їх і в одній із маршруток виявили двох чоловіків. Її водій підтвердив, що вказані особи сіли на вулиці Білоруській, поводилися підозріло — ховалися в салоні транспортного засобу. Врешті решт затримані зізналися, що саме вони незаконно заволоділи автомобілем. Громадянин, який перебував за кермом ВАЗ, до того ж мав ознаки алкогольного сп'яніння. На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу, склали на водія відповідні адміністративні матеріали за керування у стані сп'яніння та без відповідних документів, а також за невиконання вимоги про зупинку.

авто

 

Метки: патруль, угнанный автомобиль