“Раскидывала куриный помет”: кому из граждан удалось удивить патрульных Днепра

В профессиональной работе правоохранителей бывают не только опасные и драматические ситуации, но и курьезы. О таких случаях сообщается в ФБ-группе Патрульна поліція Дніпропетровської області 

- Як відомо, інколи патрульні фіксують досить дивакуваті правопорушення мешканців Дніпра. Розкажемо сьогодні про два з них.
Нещодавно патрульних викликали до одного з будинків на вулиці Романа Шухевича. Як виявилося, його мешканці скаржилися на сусідку, яка розкидала в під‘їзді та біля квартир пташиний послід. Патрульні поспілкувалися з жінкою, яку звинувачували у таких діях. Та підтвердила, що саме вона розкидала послід, оскільки, за її словами, сусіди кормлять птахів, проте за ними не прибирають. На жінку патрульні склали протокол за ст.173 (Дрібне хуліганство) КУпАП.

Кілька днів тому, на вулиці Карагандинській до патрульного екіпажу підійшов невідомий і запропонував поліцейським разом "покурити коноплю". Чоловік мав ознаки наркотичного сп'яніння. Він показав інспекторам згорток, в якому була речовина, рослинного походження, схожа на наркотичну. 35-річний мешканець Дніпра образився, коли патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу, та доставили його до Самарського відділку поліції, - отмечается в собщении.

Метки: курьезы, полиция