Пасажирам в автобусах буде тепло та комфортно: перевізники Дніпра готують машини до роботи взимку

У Дніпрі проходить перевірка автобусів міських маршрутів щодо готовності до роботи взимку. Це означає, що перевізники вже мають підготувати рухомий склад. У машинах має бути перевірено та, у разі необхідності, замінено ґуму з літньої на зимову, ущільнюючі елементи на дверях, вікнах, люках, замінені охолоджуючи рідини, перевірено роботу опалювальних приборів.

DSC_0173

«Як показує практика, перевізники все роблять вчасно. Іноді трапляються моменти, коли все ж таки щось не доробили, або не встигли. В ідеалі в салоні автобуса не повинно задувати або капати. Аби забезпечити абсолютний комфорт пасажирам, ми і влаштовуємо такі перевірки. У випадках, коли знаходимо якісь недоліки, то рекомендуємо зняти транспортний засіб з маршруту до того моменту, поки їх не буде усунено», - зазначив заступник директора - начальник управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Олександр Лещенко.
6 листопада представники мерії оглянули автобуси маршрутів № № 43 та 22. Їх обслуговує ТОВ "С.М.І.Т.". Ця компанія вже більше 10 років здійснює в Дніпрі пасажирські перевезення.

DSC_0170

«Наше підприємство закупило більше 30 автобусів великої місткості з низькою підлогою. Наразі ми обслуговуємо маршрути 43, 98 та 22. Вимоги щодо правил перевезення пасажирів міськради виконуємо повною мірою. Наразі 80% рухомого складу вже перевірені та готові до роботи взимку», - сказав заступник директора ТОВ "С.М.І.Т." Петро Куриленко.
Євген Сотніков працює водієм автобусу великої місткості на 43 маршруті. Каже, що його машина підготовлена до зимового сезону.
«Від водія залежить безпека перевезення, тому технічний стан автомобіля має бути відмінним. Я працював на малих автобусах, тепер на автобусі великої місткості. Різниця велика, по-перше, у великих автобусах зручно, адже люди, навіть коли їх багато, не заважають водієві. До того ж тут тепліше, просторіше та безпечніше у маневруванні», - розказав чоловік.

DSC_0154

Мешканці міста також відзначають, що нові автобуси великої місткості набагато комфортніші та тепліші, ніж старі маршрутки.
«Мені подобається їздити у великих автобусах, не порівняти із маршрутками. В автобусах комфортно, просторо, а зараз ще й дуже тепло», - розказала мешканка міста Ірина.
Пані Маргарита також задоволена станом автобусу: «Раніше, коли ще переважно були «Спринтери», терпіли тісноту, задуху, або звірячий холод. А от у нових великих автобусах зручно, комфортно, завжди тепло та є чим дихати».

DSC_0151 DSC_0141 DSC_0137

Метки: автобуси, перевезення