Парад неадекватов: в патрульке рассказали топ-случаи, когда заявители превращались в нарушителей

Многие днепряне недовольны работой новой полиции. А довольна ли полиция нами?

О случаях, когда заявители вели себя более чем странно, рассказала в Фэйсбуке пресс-инспектор Патрульной полиции в Днепропетровской области Людмила Копыленко.

67332927_2616102511736210_1162820115733938176_n

- Таксист побив мене і згвалтував дружину! - таке повідомив ображений громадянин охоронцю магазину та попросив викликати поліцію. Охоронець викликав. Як виявилося конфлікт був між подружжям, а таксист взагалі нідочого.

Жіночка телефонує на 102 і жаліється, що співмешканець чинить сварку та бійку з нею. Патрульні приїжджають, а заявниці немає - пішла до подруги. Починають спілкуватися з сусідами. Ті кажуть, що заявниця вночі розкидувала по вулиці сміття. Приходить заявниця, лається з сусідами і серед усього цього крику з'ясовується, що вона розкидала сміття аби помститися колишньому співмешканцю. А поліцію викликала, бо дізналася, що він ночував в іншої жінки та сподівалася, що його заарештують. Санта-Барбара закінчилася тим, що жіночка отримала купу адміністративних матеріалів - і за хуліганство, і за порушення правил благоустрою, ще й за завідомо неправдивий виклик спецслужб.

Далі більше. Сварка між сусідами. Заявник встановлює новий паркан заміть розваленого старого. Сусіди проти. Виходить сусідка. Починається ще одна сварка. Жінка обклала нецензурщиною заявника за новий паркан. Заявник каже, що жінка та її співмешканець живуть тут неправомірно, бо справжній власник будинку помер.Патрульні попереджають жінку про відповідальність за це. Та ж вчиняє сварку й з ними, в істериці намагається різати зап'ястя. Співмешканцю вдається відібрати ножа, та заспокоїти її. Патрульні викликають спецбригаду і жіночка їде до особливого спецзакладу.

Виклик з приводу домашнього насильства. Жінка повідомляє, що чоловік якось неадекватно веде себе, чинить сварку, а тут день народження дитини. Не хочеться псувати дітям настрій. Патрульні приїжджають. Громадянин добре напідпитку, його збираються доставляти довідділку. На заваді стає брат затриманого - блокує пріус, лягає на нього. В результаті теж опиняється в кайданках. Обох доставляють до відділку і скаладають протоколи.День народження якось не вдався.

І із серії "яжемать". На 102 телефонує жінка. Каже, що в автомобілі сидить маленька дитина, батьків нема. Сидить вже довго. Через 40 хвилин приходить мати. Каже, що просто ходила до магазину, в результаті отримує матеріал по ст.184 купап.

Інша "матьвєка" йде з малолітніми дітьми - діти брудні, майже роздягнуті, і, мабуть, голодні. "Мать" "навєсєлє" такого рівня, що втрачає рівновагу, падає і б'ється головою об бордюр. А найгірше те, що на руках у неї дитина, віком десь до року. В результаті - на голові у малечі величезна гуля та садна. Все це бачать люди, викликають патруль. Матері все одно..і на патруль, і на дітей. Документів у громадянки немає, її доставляють з дітьми до відділку та повідомляють ювенальну превенцію, - написала Людмила Копыленко.

 

Метки: нарушители, полиция, преступления, свидетели