П’ятий фестиваль блогерів «Дніпровський пост» зібрав у місті сімдесят відомих інтернет-авторів

25 вересня у Дніпрі стартував п’ятий фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Захід проходить у рамках програми «Культурна столиця». Цього року на фестиваль прибули 70 відомих блогерів з різних регіонів України, які представляють найпопулярніші соціальні мережі. Привітати та познайомити гостей із центром міста організатори вирішили у незвичний спосіб, влаштувавши їм пробіг на самокатах.

IMG_20210925_183412_690

«Щороку ми намагаємося придумувати щось нове та беремо до уваги актуальні речі. Цьогоріч резонансною темою стали самокати та їхнє використання у місті. Тому ми вирішили до першої локації проїхати саме на цих транспортних засобах. Їхати ми будемо центральними вулицями, де продемонструємо гостям креативні та цікаві місця Дніпра», – розказав директор Всеукраїнського фестивалю блогерів «Дніпровський пост» Руслан Анфілов.
Ідею блогери залюбки підтримали.

IMG_20210925_183410_890

«Я обожнюю самокати. Коли в Одесі з’явився такий спосіб пересування, я одним з перших почав кататися. Самокати – це насамперед емоції, а вже потім засіб пересування. Однак при цьому не слід забувати про дотримання правил дорожнього руху. Загалом ідея – супер. Катаємось та ще й про місто більше дізнаємося», – сказав блогер Андрій Немодрук (Одеса).
Відкриття фестивалю традиційно розпочали з Facebook stage (концерт-хол «Bubamara», вул. Вернадського, 1/3).
«Ми дуже раді бачити на фестивалі представників різних соціальних мереж та, відповідно, різних поколінь. Дніпро гостинно відкриває двері для всіх. Головна мета – це живе спілкування всередині спільноти, звичайно, з підписниками та містом», – сказав голова художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.

IMG_20210925_183409_012

Головна спеціалістка відділу культурно-мистецьких заходів управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Ольга Волик зі свого боку додала: «Дніпровська міська рада вже 5 років поспіль підтримує цей фестиваль. Вважаємо, що наразі це дуже актуальна тема. Адже зараз ніхто вже, мабуть, не може уявити себе без мобільного пристрою. І кожен має свого авторитетного блогера, до якого прислухається, думки якого сприймає. А «Дніпровський пост» надає людям чудову можливість прийти та поспілкуватися безпосередньо із такими людьми, поставити питання, подискутувати тощо. Вхід на всі локації вільний. І оскільки популярність фестивалю все більше зростає, ми розуміємо, що це потрібно».

IMG_20210925_183348_479

Учасницею фестивалю стала Марина Данилюк-Ярмолаєва, влогерка проєкту «Без цензури» на Цензор.нет. Вона вже не вперше бере участь у фестивалі та відзначає необхідність його подальшого розвитку: «Приємно бачити, як Дніпро змінюється. Саме це місто наразі провокує класні ідеї на всю Україну. І тому тут дуже потрібна гуманітарна складова. На цьому фестивалі є прекрасна можливість зустрітися з дніпрянами та створити такий діалог».

IMG_20210925_183350_130

Зі свого боку позаштатний радник міського голови Дніпра з питань культури Євген Гендін зазначив: «Люди, які приїздять на фестиваль, помічають те хороше, чого часто ми не помічаємо, живучи тут. А Дніпро дійсно змінюється, і це один з найцінніших висновків у створенні та проведенні цього заходу. Фестиваль «Дніпровський пост» – для людей. Як би банально це не звучало».
Захід проходить у Дніпрі 25 та 26 вересня.
Загалом працюють три локації: Facebook stage, stage «Тік-Ток Talents» (парк ім. Т. Г. Шевченка), stage «Креативні міста, люди та блоги» («Creative state of Dnipro», вул. Барикадна, 16). Вхід на кожну з них вільний.
Детальна програма – на офіційному сайті події http://bloggers.dp.ua/.
До фестивалю також можна долучитися онлайн: трансляція – на порталі Hover.link.