Озимі Дніпропетровщини в доброму та задовільному стані  

Озимі культури Дніпропетровщини гарно перезимували. 96% посівів – у доброму та задовільному стані. У 2022 році аграрії очікують на середній врожай. Це забезпечить потреби мешканців у продовольстві, розповіли під час брифінгу.

«Під час осінніх робіт аграрії посіяли понад 600 тис га озимих на зерно – пшениці, ячменю, жита. За прогнозами, проблем із зимівлею цьогоріч скоріше за все вже не буде. Аграрії завершують підживлювати посіви», – зазначив директор інституту зернових культур Владислав Черчель.

88

За його словами, цього року аграрії розраховують на середній врожай озимих культур. Його вистачить, щоб забезпечити продовольчу безпеку регіону.

«Продовольчої кризи не буде. До того ж, ще є залишки врожаїв минулих років», – підтвердив голова Асоціації фермерів Дніпропетровської області Анатолій Гайворонський.

Умови для перезимівлі озимих культур на Дніпропетровщині були задовільні, підкреслив начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометрології Василь Гринчак.

«Загрожуючих явищ не було. Температура не опускалася до критичних значень. Загибелі рослин не спостерігається», – сказав він.

Нині аграрії регіону очікують сприятливої погоди, аби розпочати весняну посівну.

Метки: Озимі Дніпропетровщини