Пʼятниця, 24 травня 2024 року

Оздоровча кампанія у Дніпрі. Хто може претендувати

Місто турбується про оздоровлення дніпрян пільгової категорії.

 

«Як показав досвід минулого року, організація санаторно-курортного лікування – актуальна соціальна послуга для наших містян пільгових категорій навіть в умовах воєнного стану в Україні. Департамент соціальної політики здійснює організацію санаторно-курортного лікування міським коштом, укладаючи тристоронній договір між одержувачем послуги, департаментом та місцем оздоровлення», — розповіла Ірина Максименко, начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради.
Отримати послугу можуть містяни таких пільгових категорій:

 

- особи з інвалідністю із супровідниками;
- учасники бойових дій в Афганістані та на території інших держав;
- мешканці міста, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорій.

 

«Важливо, що дніпряни мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу, а також обирати й дати оздоровлення. З початком оздоровчої кампанії громадяни зазначених пільгових категорій міста можуть звернутися до управлінь соціального захисту населення Дніпровської міської ради за місцем реєстрації із заявою про бажання оздоровитися в поточному році та медичною довідкою. Направлення на санаторно-курортне лікування здійснюється виключно за принципом черговості», — прокоментувала Ірина Максименко.

 

Для кожної пільгової категорії визначено певний термін оздоровлення. Для дітей з інвалідністю із супровідниками – 21 день, для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав – 18 днів.

o_1hs2gi3qg1quu1j8d1k2e1ks51ooqa

«У поточному бюджетному році департамент запланував оздоровити 617 громадян зазначених пільгових категорій. Як завжди, працюватимемо якісно, виключно на позитивний результат та зміцнення психологічного та фізичного стану дніпрян», — підсумувала Ірина Максименко, начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради.

 

Детальніше — https://socialpolitica.dniprorada.gov.ua/.

Метки: оздоровча кампанія

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.